Фільм Месники 4: Фінал (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події кінострічки розкажуть про те, що ж сталося, коли руки божевільного титана Таноса потрапило 6 Каменів Нескінченності. Будучи на планеті Земля, разом з членами чорного ордена Месникам знову належить стати однією командою. Їм потрібно буде забути про колишні розбіжності і стати єдиним цілим, щоб протистояти злу. У недавньому часі вони не могли знайти загальне розуміння, а тому завдання є не з простих. Плюс до всього в їх команду увійшли Вартові Галактики. Незважаючи на цей факт, протистояння титану не можна назвати виграшним для месників.

Танос є не тільки сильним, але і далекоглядним. Він продумав свій план так, щоб з’єднати в одній рукавичці всі наявні камені. З цією метою титан навіть пожертвував своєю донькою Гаморою, яку він шалено любив. Але тепер у Таноса з’явилася можливість врятувати галактику і прибрати владу в ній в свої руки. Він переконаний, що ресурсну систему галактики не можна вважати нескінченною. Щоб уникнути катастрофи, йому потрібно буде нанести удар по половині населення.

Артефакти з особливою могутністю зібралися в одній рукавичці, а тому це вплинуло на таємниче зникнення людей з Землі, а також представників населення інших планет. Фільм Месники 4: Фінал (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джо Руссо, Ентоні Руссо
В ролях: Кріс Хемсворт, Еванджелін Ліллі, Бредлі Купер, Карен Гіллан, Брі Ларсон, Скарлетт Йоханссон, Елізабет Олсен, Кріс Еванс, Кріс Хемсворт, Еванджелін Ліллі


загрузка...