Світ людей в черговий раз опинився на межі знищення. Це сталося з причини того, що агентство «Щ.В.Т.» більше не є шанованою в очах жителів планети Земля, так і організація була зруйнована. Всі герої були відправлені на відпочинок, а Тоні Старк робив все, щоб захистити світ від загроз. Йому вдалося створити власними руками особливу програму з миротворчою місією. Ним став самоосознающий, штучний інтелект Альтрон з можливістю самонавчання. Щоправда, плани Старка полетіли під укіс, коли штучний розум почав бунтувати. Він з особливим презирством ставиться до людей.

Альтрон вважає їх недосконалими, а тому ставить себе на п’єдестал. У планах розробки Старка і зовсім знищити всю земну цивілізацію, тим більше, що Альтрон перестав бути програмою, переоблачившись в андроїда. Могутні герої в особі Чорної вдови, Капітана Америки, Соколиного Ока, Халка, Тора і Залізної Людини змушені знову стати однією командою. Попереду героїв буде чекати нові випробування, наповнені масштабними пригодами і масою небезпеки.

Життя планети Земля висить на волосині. Але чи зможуть месники зупинити дітище Старка до того, поки він не обірве всі надії на порятунок? Фільм Месники: Ера Альтрона (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джосс Уідон
В ролях: Роберт Дауні мл., Кріс Хемсворт, Кріс Еванс, Скарлетт Йоханссон, Марк Руффало, Джеремі Реннер, Аарон Тейлор-Джонсон, Елізабет Олсен, Джеймс Спэйдер, Семюел Л. Джексон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress