Румпельштільцхен – злісний чарівник з казкового світу вже не один рік хоче підпорядкувати собі людство. Дізнавшись про те, що в просторі існують інші світи, чаклун все ж придумує яким чином реалізувати свій нелюдський план. Щоб відкрити портал в світ землян, він, стоячи перед дзеркалом, проводить спеціальний ритуал. Пройшовши крізь відкриту двері, дивіться у гарному якості «Месники Грімм: Тимчасові війни», Румпельштільцхен розколює дзеркало, щоб ніхто з інших казкових персонажів не зміг піти за ним і перешкодити його цілям.

Однак незабаром деяким героям все ж вдається потрапити на Землю, використовуючи один із тих великих осколків. В світ людей потрапляють 5 чарівних принцес: Рапунцель, Білосніжка, Спляча красуня, Попелюшка і Червона Шапочка. Спочатку дівчатам стає не по собі в новому світі – адже навколо дуже шумно, всюди їздять автомобілі, і навіть безчинствують хулігани. Але, незважаючи на все це, згодом їм все ж вдається пристосуватися до земного стилю життя. Фільм Месники Грімм: Тимчасові війни (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

А паралельно з цим злобний чаклун, ставши звичайним американцем, стрімко будує кар’єру і навіть стає мером. Його вплив буде розповзатися і далі, але тільки до тих пір, поки у справу не втрутяться відважні принцеси…

Режисер: Максиміліан Эльфелдт
В ролях: Мара Фэйрклаф, Христина Личчиарди, Лорен Паркінсон, Майкл Марсель, Ерік Фельтес, Рендолл Ярбро

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress