Фільм Месники справедливості: І сміх, і гріх (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Баланс добра і зла повинен завжди залишатися недоторканим, інакше можуть виникнути серйозні проблеми. Саме тому команда Месників за справедливість ніколи не дрімає, коли зло має намір захопити владу. Насправді, всі злі персонажі завжди намагаються порушити цей баланс, щоб прибрати до своїх рук весь світ. Однак вони навіть не розуміють мотиви своїх дій. Втім, швидше за все, це у них в крові, тому вони просто виконують свою безпосередню роботу. В центрі уваги знаходиться прекрасний батько і чоловік по імені Супербэт. Він з усіх сил намагається підтримувати атмосферу справжньої родини, і це у нього непогано виходить.

Однак приходить такий момент, коли Супербэту і всій команді месників справедливості, доводиться виходити з зони комфорту. Незважаючи на те, що вони вже звикли до відпочинку, їм доводиться виходити на захист всього світу, адже зовсім скоро лиходії – Темний Джокстер і Лисп Лютер, зможу прибрати до своїх рук всю владу на планеті. Лиходії мають намір прикласти всі свої зусилля, щоб заморозити планету. Вони довгий час продумували свій план до дрібниць, тому тепер практично нікому не вдасться зупинити.

Супергероям варто добре постаратися, щоб не дати лиходіям здійснити їх підступні плани. Однак на цей раз це виявляється не так просто. Невже темним силам таки вдасться захопити весь світ? Фільм Месники справедливості: І сміх, і гріх (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джерет Тарноль
В ролях: Ремсі Андерсон, Джастін Кармуш, Джастін Кастор, Джессі Гальєгос, Тоні Кавалеро, Джефф Чейз


загрузка...