Артур Бішоп на прізвисько «Механік» найвідоміший досвідчений професійний вбивця серед усіх найманців. При виконанні замовлення у нього головна мета це зробити все чисто і без свідків, тому він отримав це прізвисько. За багато років роботи кілером Артур робив настільки чисто свою роботу, що навіть не залишав жодної докази, адже він завжди робить так, щоб всі подумали на нещасний випадок. Але одного разу навіть професіонал у своїй галузі може захотіти відійти від справи, кинути все і налагодити тихе спокійне життя.

Бішоп вирішується почати нове життя, залишивши позаду холоднокровні вбивства і насильства. Незабаром механік зустрічає чарівну молоду дівчину, в яку він закохується і його ставлення до життя кардинально змінюється. Нарешті він може розслабитися, проводити весь час зі своєю любов’ю, насолоджуватись безмежним спокоєм. Але минуле не відпускає, і воно дає про себе знати. Бишопу належить знову взятися за роботу і на цей раз йому треба виконати три доручення, так як ніхто інший не зробить це краще за нього. Однак не все так просто як здається, на кону не гроші, а життя його коханої і ставки занадто високі. Рішення про те, щоб забути про минуле життя і залишити все кримінальне позаду тепер точно не має взагалі ніякого найменшого сенсу.

Адже доведеться згадувати всі свої вміння і навички професійного кілера, тому що від цього і залежить доля його жінки. Фільм Механік 2: Воскресіння (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Денніс Ганзель
В ролях: Аарон Брамфілд, Джон Ченатьемпо, Джессіка Альба, Катріна Грей, Мішель Йео, Томмі Лі Джонс, Сем Хезелдайн, Ейяінг Рхатха Пхонгам, Джейсон Стейтем, Наталія Гусліста


Удалено по просьбе правообладателя

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress