Люди, які присвятили своє життя роботі в органах правопорядку, ніколи не міняються, вони підшкірно відчувають несправедливість і намагаються допомогти тим, хто потребує. Але деякі відрізняються від більшості і пішовши на пенсію намагаються забути про героїчне минуле, так вони відпочивають морально і фізично. Головний герой історії показаної і розказаної в рамках даної картини Олден Роквелл, колишній шериф невеликого американського містечка, що розташоване в провінції.

Він був на службі до останнього, постійно працював, віддаючи всі сили заради збереження порядку на вулицях, але все-таки подумки готувався до швидкого виходу на заслужений трудовий відпочинок. І ось, через якийсь час до них у відділ перевели дуже амбітного новачка, який відразу ж підсидів героя і зайняв його посаду. Для колишнього шерифа це стало лише потрібним поштовхом, і він пішов, з образою і, не обернувшись назад. Минуло ще кілька років, герой не згадував про минуле і зайнявся будинком, присвятивши себе родині. Однак, він випадково дізнався, що його хорошого друга вбили, точніше жорстоко разверзали якісь негідники.

Але місцева поліція списала все, що сталося на нещасний випадок. Це розлютило Олдена і він, взявши в руки зброю, вирішив повернутися до старого ремесла, тобто почав своє власне розслідування… Фільм Межа округу (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ши Сайзмор
В ролях: Том Вопат, Джефф Фэйи, Патриція Річардсон, Марк Ешворт, James Boivin, Еббі Батлер, Джастін Дебор, Брайан Ф. Даркін, Melissa Kay Glaze, Уіл Гонсалес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress