Чотири друга — археолога приїхали в Пітер, для того, що б провести довгоочікувані розкопки. Справа в тому, що молоді герої хочуть прокапати всю територію, де в минулому столітті йшли важкі бої. Головні герої робили це не з чистого інтересу або ж документальної мети, вони хотіли відшукати там золото і коштовності, що б потім їх продати за велику суму грошей і розбагатіти. Всі ці розкопки очолює Борман, він взяв собі на допомогу друга наркомана, невдахи і лоха. Головним героями доведеться пережити шокуючі події.

Одного разу до хлопців підходить старенька бабуся, яка просить хлопців про допомогу, що б вони допомогли їй відшукати дорогу їй річ, яка під час загибелі її сина знаходилася на ньому. Зовсім скоро хлопці знаходять якийсь фотоальбом і бачать там свої фотографії. Хлопці вирішили, що вони зійшли з розуму, або ж перегрілися на сонці, оскільки цей альбом 40-х років. Молоді друзі вирішили відправитися на озеро, щоб освіжити свою голову і, пірнувши на глибину, вони виявляються в тому самому 1942 році.

Головні герої знаходяться в шоці, і вони не розуміють, що з ними відбувається, а найголовніше як це могло б статися. Непередбачуваний сюжет здивує кожного глядача своїм фіналом. Фільм Ми з майбутнього 2008 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Андрій Малюков
В ролях: Данило Козловський, Дмитро Волкострелов, Володимир Яглич, Андрій Терентьєв, Катерина Клімова, Борис Галкін, Данило Страхов, Сергій Маховиков, Зоя Буряк, Глорія Августинович

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress