Фільм Міцний горішок 3: Помирати з піснею (1995) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джон МакКлейн у своєму житті за час роботи на посаді офіцера поліції бачив багато чого, але те, що сталося з ним в самий звичайний день історії його існування, змусило серйозно переглянути свої погляди і задуматися. Спостерігайте за пригодами знаменитого поліцейського, який зробить все можливе для того, щоб впоратися з терористом, намагаються не тільки підірвати місто, але і викрасти все золото, що є в найбільших банках тут. Спостерігайте за тим, як через якийсь час головний герой використовує весь свій досвід для того, щоб слідувати вказівками головного героя, одночасно з цим боротися з моторошним похміллям, та ще й знаходити спільну мову зі своїм недавнім темношкірим іншому, який фактично врятував його від вірної смерті в чорному кварталі.

Зараз два головних героя історії зроблять все можливе для того, щоб світ істотно змінився, достатньо лише повірити в те, що все буде просто чудово, адже Джон МакКлейн той герой історії, який не здається ні за яких обставин. На щастя в цей раз, коли вже знаменитого поліцейського знає велика частина міста, всі намагаються допомогти йому навіть тоді, коли випадок насправді проти чоловіка. Фільм Міцний горішок 3: Помирати з піснею (1995) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але, він зумів знайти вихід з кожної, навіть самої складної ситуації і зробити все необхідне для того, щоб максимально швидко вирішити всі свої проблеми і труднощі, які чекають його на шляху.

Режисер: Джон Мактірнан
В ролях: Семюел Л. Джексон, Брюс Вілліс, Ларрі Бріггман, Джеремі Айронс


загрузка...