Фільм Мій шлях (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події цього військового фільму під назвою «Мій шлях» розгортаються в 1944 році, у самий розпал Другої Світової війни. Головним героєм цієї кінострічки є якийсь хлопець, якого звуть Кім Чун Сік. У цього хлопця є хлопця є заповітна мрія — стати як Сон Ки Чжон ( корейська марафонець, який завоював золото, в дуже складний період, коли Японія вводила колоніальне панування по всій території Кореї). Але це ще не все, у нашого героя є суперник. Він не просто суперник — японський чемпіон марафонець якого звуть Хасега Тацуо. Кім Чун Сік не хоче бути солдатом і поповнити ряди новобранців.

Тацуо у свою чергу навіть був дуже радий за себе те що він проходячи службу в армії може принести користь Батьківщині. Через якийсь проміжок часу їх забирають в армію. Цим азіатським хлопцям вдалося здійснити подорож яке не кожному солдату судилося пройти. Фільм Мій шлях (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Справа в тому що наші герої зуміли побувати в таких країнах як Японія, Німеччина і навіть СРСР — який був абсолютно закритим для іноземців. Даний фільм показує глядачеві війну, очима азіатських солдатів.

Режисер: Кан Джэ-гю
В ролях: Чан Дон гон, Дзе Одагири, Фань Бінбін, Кім Ін-гвон, Кім Хі-он, Про Тхе-ген, Квак Чон-кк, Кім Щі-ху, Чхон Хо-джин, Юн Хі-он


загрузка...