Фільм Мільйонер (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой фільму Мільйонер – хлопець по імені Харш. Його життя не представляло ніяких труднощів, він жив спокійно, розмірено. Якщо щось було потрібно, він отримував цю річ дуже швидко. Від природи хлопець володіє симпатичною зовнішністю. Крім усього іншого, його тата вважали одним із найбагатших людей у країні. Саме батькові вдалося створити сприятливі умови для сина, який тепер може не турбуватися за майбутнє. Однак молодий чоловік завжди любить діяти самостійно, а готове його не дуже цікавить. Дуже скоро герой зіткнеться з новими життєвими обставинами: рідний тато приймає рішення залишити власні справи і передати їх в руки сина.

Але Харш не хоче ставати власником такого цінного подарунка. Одного разу відбувається зустріч з дуже красивою дівчиною, яка проживає в бідній родині. Вона навчається і навіть не замислювалася над багатим хлопцем. Поступово герої розуміють, що закохані одне в одного. Ситуація серйозна загострилася після того, як дівчина з’ясувала всю правду про родину коханого.

Його батько заздалегідь підготувався і зробив важливий крок. Він вплинув на долю дівчини, яка сильно образилася. Тепер Харш змушений все виправити в кращу сторону. Фільм Мільйонер (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кораталла Сива
В ролях: Darbha Appaji Ambarisha, Джагапати Бабу, Махеш Бабу, Шруті Хасан, Tejaswi Madivada, Сампат Радж, Раджендрапрасад, Рахул Равиндран, Санам Шетті, Сюканая


загрузка...