загрузка...


Вельмишановний банкір і мільйонер живе в своє задоволення. Він звик до шикарного життя, красивим дівчатам і дорогим покупкам. Але одного разу все змінюється, коли на горизонті несподівано з’являються незаконнонароджені спадкоємці. Незважаючи на те, що експертиза дає сто відсоткове спорідненість, діти чоловікові не потрібні і ділиться кровно заробленими грошима, він не має наміру. Новим ударом для нього стає крах бізнесу, заповзятливий кращий друг зміг обманом відняти бізнес, тепер він банкрут і жебрак. У складний життєвий момент, єдиними, хто зміг його підтримати, стали дорослі діти.

Щоб повернути мільярди, герой з новими напарниками у вигляді підлітків Люди, Георгія і Олега, проникають у відділення банку і викрадають розписку. Завдяки цьому папірцю, можна з’ясувати, хто є справжнім власником величезного стану. Чоловікові доведеться постаратися вивести на чисту воду приятеля, якому він цілком довіряв. Фільм Мільярд (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

А також налагодити відносини з дітьми, яких він завжди намагався уникати. Але чи зможуть пробачити Підлітки невдачливого батька? Лише тільки працюючи спільно, вічний холостяк Матвій, зможе відчути всю красу сімейних уз.

Режисер: Роман Пригунов
Актори: Володимир Машков, Олександра Бортіч, Гела Месхі, Марина Петренко, Марія Миронова, Данило Співаковський, Григорій Калінін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress