Красива дівчина на ім’я Глорія сподівається на благополучне майбутнє. Її неабияк втомила життя в непроглядній убогості, в оточенні сірих робочих кварталів. Тут постійно відбуваються кримінальні події і бандитські зіткнення. Її сімейство не може похвалитися особливим багатством, тому красуня хоче для себе зовсім іншої долі. Володарка видатної зовнішності братиме участь в конкурсі краси і обов’язково здобуде перемогу. Гроші, отримані за перше місце, забезпечать для родичів спокійне існування на території сусідньої країни. Відбірковий тур залишається позаду. Конкурсантка бурхливо святкує дану обставину в компанії вірної подруги.

Вони йдуть в нічний клуб і стають свідками серйозних розборок між впливовими авторитетами. Мафіозний бос нещадно розбирається зі своїми ворогами. Очевидці повинні загинути. Хоча, варто позбавлятися від прекрасних створінь, якщо їх привабливість дозволить заробити чимало грошей? Фільм Міс Куля (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З цього починається співпраця, яка поставила під загрозу життя кількох людей. В ситуацію втручаються співробітники головних державних спецслужб. Занадто великі ставки зроблені на мексиканську бестію.

Режисер: Кетрін Хардвік
В ролях: Джина Родрігез, Ентоні Макі, Метт Лауриа, Айслинн Дербес, Ісмаель Круз, Христина Роль, Рікардо Абарка, Уїлл Блэгроув, Daniela de la Fe, Омар Айала

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress