Фільм Мисирлу (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У сімдесяті далекі роки спосіб життя і бажані пріоритети людей кардинальним відрізнялися чином від сучасних життєвих поглядів. На території Каліфорнії відбуваються драматичні події, в центрі яких за обставинами, що склалися виявляється молодий чоловік. Він є ветераном, нещодавно залишив службу в рядах американської армії, де йому неодноразово доводилося приймати участь у збройних зіткненнях з різноманітними противниками. Зараз він потрапив в неприємну дуже і небезпечну ситуацію, нової знайомої спровоковану.

Дівчина, з якою він познайомився випадково під час в Лос-Анджелесі перебування і почав підтримувати спілкування, втягнула колишнього солдата в серйозну переробку. Йому доводиться протистояти членам впливового кримінального угруповання, що орудує на міських вулицях. Опинившись на місці, зіткнувшись впритул з проблемами, ветеран чітко усвідомлює, наскільки небезпечним і непередбачуваним є недавно знайдений ворог. Бандити великий мають досвід у злочинній діяльності, володіють абсолютною безжальністю і великою майстерністю в усуненні небажаних елементів. Вбивство неугодних людей не представляє для них особливих труднощів. Найманці подібним чином забезпечують собі сприятливий існування, отримуючи значну винагороду за вчинені розправи над жертвами.

Головорізи, виконавши роботу, витягують з трупів якусь цінну речовину, що використовується в спеціальних лабораторіях для створення нового наркотичного препарату. Фільм Мисирлу 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тревор Сімс
Актори: Тревор Сімс, Ларрі Бішоп, Том Сайзмор, Адам Хасс, Жак Холленд, Джордан Монахен, Льюїс Сміт, Еш Вільямс, Уайатт Денні, Крейг Аренс


загрузка...