Ітан разом зі своєю групою відправився в Москву для того, щоб там виконати особливо важливе завдання. Ніхто з героїв кінострічки навіть не міг і уявити з якими неприємностями їм тут доведеться зіткнутися. Коли терористи спробували підірвати бомбу в самому центрі Москви, то Ітан під час встиг втрутитися. Незважаючи на всі його старання, він так і не зміг зупинити лиходіїв і тим вдалося підірвати Кремль. Тільки насправді ця подія була всього лише навсього відволікаючим маневром. Злочинцям потрібно було стравити один з одним США і Росію. В цей же самий час їм вдається дістатися до ядерної зброї.

Все це відбилося на Ітані і його агентах, так як в події звинуватили саме їх. Тепер Ітан знаходився в тюремній камері і найближчим часом його повинні будуть стратити. Герой фільму не має наміру миритися з такими обставинами і здійснює втечу. Опинившись на волі, чоловік дізнається про те, що уряд США вирішили запустити так званий протокол Фантом. Це означає, що Ітана і весь його загін повинні знищити і приховати їх діяльність.

Агент збирає всіх кому вдалося вижити з команди і разом з ними збирається провести власне розслідування для того, щоб довести невинність. Фільм Місія нездійсненна 4: Протокол Фантом (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бред Берд
В ролях: Том Круз, Пола Петтон, Саймон Пегг, Джеремі Реннер, Мікаел Нюквист, Володимир Машков, Самулі Едельманн, Аніл Капур, Леа Сейду, Джош Холлоуей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress