загрузка...


Весь світ вже звик до того, що рано чи пізно він стикається з певною небезпекою. Незважаючи на це, людство завжди вірить у те, що знайдеться така людина, яка здатна кинути виклик усім труднощам. Адже дійсно, коли відбувається щось глобальне, завжди знаходиться спеціальний агент, який намагається врятувати все людство. Часто так буває, що одній людині вдається запобігти глобальну катастрофу самостійно. Такі люди не потребують чиєїсь допомоги, адже вони повністю впевнені у своїх силах. Головний герой на ім’я Ітан Хант, є незрівнянним героєм, якого знають усі.

Цей чоловік зміг зробити масу корисних речей не тільки для своєї країни, але і для всього світу. На його рахунки кілька масштабних рятувальних операцій проти терористів, що загрожують всьому світу. День у день Ітан ризикує власним життям заради інших людей, але він ніколи не шкодував про свій вибір. Головний герой здатний взятися за справи будь-якої складності. Одного разу керівництво країни вирішило дати герою кілька помічників. Саме тому воно прийняло рішення підготувати деяких співробітників. Фільм Місія нездійсненна 6: Наслідки 2018 дивитися в хорошій якості HD.

Чоловік чудово розумів, що тепер йому буде нелегко адаптуватися до роботи в команді, адже він звик завжди працювати в поодинці. Чи зможе Ітан звикнути до своїх напарників, або він продовжить працювати самостійно?

Режисер: Крістофер Маккуоррі
В ролях: Том Круз, Ребекка Фергюсон, Вінг Реймз, Саймон Пегг, Мішель Монахен, Алек Болдуін, Ванесса Кірбі, Генрі Кавілл, Анджела Бассетт, Шон Харріс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress