Чоловік, що володіє твердим характером і великою цілеспрямованістю, вибрав професію дуже ризиковану і важку. Він вирішив стати спецназівцем, прекрасно усвідомлюючи, наскільки непросто буде щодня виконувати відповідні даному напрямку обов’язки. Одночасно з дисциплінованістю і твердою волею, потрібно постійно підтримувати відмінну фізичну форму, щоб з легкістю витримувати виснажливі навантаження, що постійно виникають при виконанні чергового завдання. Наполегливий, стриманий і виконавчий боєць поступово домігся високого рівня професіоналізму на обраному терені, виявляв відмінну майстерність, виконуючи складні доручення.

Це створенню сприяло репутації неперевершеного у своїй справі фахівця, який не має рівних в рядах соратників підрозділу спеціального призначення. Одного разу сталася непередбачена неприємність, миттєво зруйнувала багаторічні заслуги шанованого серед колег спецназівця. Ворогові вдалося дискредитувати досвідченого фахівця, завдавши непоправної шкоди його репутації. Йому покинути довелося колишнє місце роботи, оскільки не вдалося виправити ситуацію. Тепер колишній боєць мисливцем стає за душами, зв’язавшись зі справжнім демоном. Він не зміг об’єктивно оцінити непоправні наслідки такої дивної співпраці, погоджуючись займатися нетрадиційною справою.

Чоловік опинився в дуже небезпечному становищі, коли на нього почав полювати колишній товариш по службі, який перекваліфіковувався в серійного найманця. Фільм Мисливці за душами (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Adrian Acevedo-Smith, Arturo Acevedo-Smith
Актори: Zach Scheerer, Franziska Schissler, Девід Джош Лоуренс, Микола Александров, Kelsey Johnson

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress