загрузка...


В основу картини лягла казка про Білосніжку. Друга частина є не продовженням першої, а її передмовою. Один добрий король врятував жінку від скляної армії воїнів. Нею виявилася зла, але дуже красива Равенна. Незабаром вони одружилися. Але його дочка Білосніжка була обділена любов’ю мачухи. І після того як помер чоловік, вона вирішила від неї негайно позбутися. Головна причина такого рішення також в одній таємниці. Відьма дізналася, що з’ївши печінку падчерки, вона знайде вічну молодість.

Але мудра дівчина про все здогадалася і втекла. Королева послала за нею мисливця, що б той убив її і приніс її печінку. Але все закінчилося дуже сумно — ревінь померла. Дізнавшись про загибель рідної сестри, Фрейя почала шукати шляхи повернення її в цей світ. І за допомогою зачарованого дзеркала воскресила ревеню. Тепер зла стало ще більше в цьому світі. Сестри-чаклунки будують план захоплення Землі, а їх настрій дуже серйозний.

І тільки відважна закохана пара воїнів Сара і Ерік можуть протистоять їм! Все б нічого, тільки їм ще потрібно відшукати один одного і неодмінно перемогти Фрей з сестрою! Фільм Мисливець і Снігова королева (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Седрік Ніколя-Троян
Актори: Кріс Хемсворт, Шарліз Терон, Емілі Блант, Джессіка Честейн, Сем Клафлін, Софі Куксон, Колін Морган, Нік Фрост, Шерідан Сміт, Олександра Роуч

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress