Переживши жахи нещадної війни, Тімоті Хьюз повертається додому. По прибуттю в рідні краї хлопець дізнається, що його рідний брат був жорстоко убитий під час місцевої кримінальної розбірки. За дивною випадковістю очевидців того, що відбувається немає, і слідство швидко заходить в глухий кут. Разом з дядьком Тімоті має намір розібратися в тому, що трапилося і жорстоко покарати винуватців смерті дорогої йому людини. Пошуки правди зіштовхують його з опальним агентом Управління по боротьбі з наркотиками, що перебувають під слідством.

У цього молодого чоловіка є шанс почати життя з чистого аркуша, проте він продовжує закопувати себе в могилу. А молодий латиноамериканець знаходить спосіб швидкого збагачення і вплутується в ризиковану гру з мексиканським наркокартелем. Фільм Мисливець на вовків (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Все це заради того, щоб домогтися розташування вподобаної дівчини. Самим дивним образом долі цих людей перетинаються в самої неприємної ситуації, і тепер спільно вони повинні знайти рішення, щоб вижити.

Режисер: Juan Salas
Актори: Vanessa Anders, Алькидес Діас, Venisi «Cocomo» Faletau, Адріан Локетт, Alexander Luna, Christian Petrovich

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress