Донован Марш, виступаючи в якості режисера даної роботи, дарує своїм шанувальникам справжній якісний фільм в жанрі трилер з елементами гостросюжетного бойовика. У центрі подій знаходиться військово-морські сили США, а точніше — їх особливий підрозділ, що носить гучне і яскраву назву «Мисливець-вбивця». До складу елітного загону входять самі сміливі і хоробрі хлопці, які не бояться жодних труднощів. Їм по плечу навіть ті завдання, які відмовляються виконувати інші військові з-за неможливості операції. Складність будь-якого типу їм по плечу і будь-хто може з легкістю довірити власне життя кожного з членів загону.

Ореолом навколо всіх перипетій є війна, що розгорнулася між двома найбільшими державами у світі. Для когось- це всього лише зіткнення двох суперечливих поглядів, але досвідчені політологи і професіонали військової справи знають — гряде щось колосальне і справді жахливе, адже протистояння охоплює не тільки ЗМІ, але і всі можливі гілки боротьби, включаючи тероризм і винахід нової збройної сили. Поки весь світ чекає і сподівається залагодити конфлікт за допомогою мирних переговорів, наші бойові хлопці входять в епіцентр сутички, щоб покінчити з усім цим раз і назавжди.

План з порятунку відомої особистості може забрати життя членів команди, але врятує весь світ і на це наш підрозділ готова піти не замислюючись! Фільм Мисливець-вбивця (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Донован Марш
В ролях: Джерард Батлер, Гарі Олдман, Мікаел Нюквист, Керолайн Гудолл, Майкл Трукко, Коммон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress