Фільм Мисливець за скарбами: Легенда Білої відьми (2018) дивитись онлайн в HD якості


Анна і Мануель лікарі, хлопці люблять свою роботу і готові жертвувати заради великих ідей. Одного дня їм випадає можливість об’єднатися з компанією шукачів дорогоцінних скарбів і відправитися в містичний містечко, загубився в диких джунглях Мексики. Подорож обіцяє не просто трохи розбагатіти, але можливо з’явитися шанс знайти ліки від невідомої смертоносної інфекції, картина покаже, вдалою чи буде поїздка. В дорозі доведеться зіткнутися з незвичайними людьми, багато перепон і засідок, але повних сил і впевненості ентузіастів не зупинять біди і сумніви, колеги знають, за чим сюди прийшли, значить, готові йти до кінця.

На серці у шукачів хвилююче, реальність, виявилася серйозніше, ніж мрії, але відступати нікуди, потрапивши у вигаданий світ, героям доводиться пристосовуватися і вивертатися, щоб не заплатити за ентузіазм максимально велику ціну. Чи Реально виконати поставлені цілі, невже здійснити плани, не вийде і доведеться сісти на мілину? Фільм Мисливець за скарбами: Легенда Білої відьми (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Поки робота сперечатися, необхідно виграти час і вперто просуватися вглиб. Встояти перед спокусою подорожні не можуть, розгадки відразу не приходять, але надія на успіх є. Чи скоро народилася лавина думок призведе до перемоги?

Режисер: Кен Барбет
Актори: Ренді Кутюр, Чак Цито, Уіл Тревел, Мінді Робінсон, Рафаель Де Ла Фуенте


загрузка...