загрузка...


Містер Лонг професійний кілер, на Тайвані проживає, де великим авторитетом користується в певних колах. Його цінують заможні клієнти за відповідальне ставлення до виконання замовлень, які завжди своєчасно виконуються і бездоганно. Великий професіонал безпристрасно ставиться до виконання роботи, безсердечно розправляючись з жертвами, про наслідки не замислюючись і емоційних переживаннях, випробовуваних людьми, в безвихідній опинилися ситуації. Чергове завдання вимагало тимчасового від’їзду з Тайваню на територію Японії. Саме там знаходилася людина, яку потрібно ліквідувати згідно з вимогами клієнта.

Виконувана операція виявилася набагато складніше і небезпечніше, ніж передбачалося заздалегідь. Кваліфікований вбивця непередбачено отримує поранення, серйозно позначилося на здоров’ї. Після інциденту Лонг розуміє, що необхідно трохи відпочити і тимчасово припинити професійну діяльність. Щоб на певний період залягти на дно, він у віддалене відправляється село. Опинившись в провінційному поселенні, колишній кілер досить швидко адаптується в незнайомих, незвичних умовах. Несподівано з’ясовується, що брутальний чоловік, байдуже знищує людей, володіє кулінарними талантами. Фільм Містер Лонг (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Приготовлені ним кухарські шедеври отримують ознаки серед місцевого населення. Нове заняття приносить велике задоволення, дозволяє гармонійно влитися в нове середовище. Однак кримінальне середовище ніколи не відпускає без проблем своїх людей.

Режисер: Сабу
В ролях: Чан Чень, Се Аоягі, Яо іті, Таро Сува, Бай Жуньінь, Масасі Арифуку

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress