Жителі бідного району Пекіна з повагою ставляться до власника маленького магазина містерові Чжан Сюэцюну, якого всі називають Великим братом. Його прізвисько повністю виправдовує склався навколо дивного світ людини. В якості світового судді голова громади дозволяє вуличні спори між перехожими і поліцією. Логічні міркування 50-річного старого зрозумілі і близькі кожному громадянину. Давні приятелі розраховують на допомогу товариша, який ніколи не залишить в біді соратника, яка потребує опіки та супроводі. Наш герой створив навколо своєї персони особливу атмосферу співчуття, відданість і вірність.

Господар майстерні в клітці тримає ворона, який навчився повторювати ім’я вчителя. Коли треба було викупити з поліцейської дільниці Сану, представник вимираючого покоління зняв гроші з банківського рахунку, щоб внести покладається заставу. В обмін за своє благородство мудрець не потребує оплати або відповідної послуги, покладаючись на порядність підопічного. Літній торговець втратив дорослого сина Боббі, який пішов з дому. Юнак самостійно вибрав шлях, де немає місця для милосердя і жалю.

Жорстока молодь не поважає сивину предків, вважаючи за краще ігнорувати майбутнє з принципу. Після тривалих сумнівів і коливань батько вирішив відвідати непутящого нащадка. Фільм Містер Шість (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ху Гуань
В ролях: Ju-Gang Bai, Фен Сяоган, Шан Цзянь, І Фен, Лян Цзин, Хуа Лю, Nuo Lu, Нін Хао, Yuxian Shang, Цзэжу Тао

загрузка...