Фільм Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Місто гріхів — це той округ, де небезпечним може бути кожен крок. Довіряти в цих місцях нікому не рекомендується, адже зрадити можуть абсолютно всі і кожен. А будь-яка помилка, навіть якщо та є незначною і дуже маленькою, іноді призводить до незворотних наслідків і обертається справжнім горем і катастрофою. Однак з цього зовсім не випливає висновок, що людство безнадійно, що люди відмовляються від почуттів і емоцій, сховавшись від навколишнього їх світу, від проблем сучасності. Вони все ще готові на ризиковані вчинки і довіру, що іноді закінчується не так добре, як хотілося б.

Фільм оповідає про чотирьох різних персон, історії яких сильно відрізняється. Один з цих хлопців, Дуайт, веде боротьбу з демонами, які мешкають в його тілі, готовий надати допомогу своєї колишньої обраниці. Її прохання полягає в тому, щоб хлопець позбувся її суворого і безжального чоловіка. Однак замість цього Дуайт опиняється в пастці, продуманої злої і підступної дівчиною. Молодий чоловік на ім’я Джонні теж потрапляє у своєрідну пастку, проте вона полягає зовсім в іншому. Фільм Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати 2014 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він, бажаючи впоратися з найлютішим ворогом цього міста, потрапляє під нагляд цілком впливових людей, його життя знаходиться під серйозною загрозою. Ненсі і Марв теж стикаються зі свого роду неприємностями, але тут справи йдуть інакше.

Режисер: Роберт Родрігес, Френк Міллер
В ролях: Міккі Рурк, Джессіка Альба, Джош Бролін, Джозеф Гордон-Левітт, Розаріо Доусон, Брюс Вілліс, Єва Грін, Пауерс Бут, Денніс Хейсберт, Джеймі Чанг


загрузка...