загрузка...


У давно минулі стародавні часи на території Китаю правління неподільно належало королю Чунджону, що є представником давньої, могутньої династії Чосон. До певного моменту існування мешканців королівського палацу незмінно йшло за давно встановленим порядкам, не віщуючи істотних змін і великих бід. Обстановка була спокійною, правитель державними займався справами, передбачувані дії з мудрими радниками обговорюючи і міністрами. Несподівано в царських покоях починають відбуватися незрозумілі, Лякаючі речі. Там з’являється жахливе створіння, що проникло в людський світ невідомим способом з потойбічної реальності.

Злобний монстр, що володіє надприродною силою, прагнув знищити імператора, зробивши раптовий напад, на щастя завершилося невдачею. Чунджону буквально дивом вдалося від неминучої врятуватися загибелі. Після події трагічного випадку, наближені короля прийняли рішення палац негайно покинути і влаштуватися тимчасово в літній резиденції. Відправивши правителя в безпечне місце, озброєні воїни, в число яких входить відважний Юн-ге, відправляються розшукувати чудовисько, намагаючись розправитися з ним остаточно, і для оточуючих смертельну загрозу усунути.

Однак злісний монстр не збирається поступатися солдатам, він володіє досить високими інтелектуальними здібностями, що дозволяють мислити неординарно і дії прораховувати противника. Фільм Монструм (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Хо Джон-хо
В ролях: Кім Мен-Мін, Кім Ін-гвон, Хері, Лі Ген-ен, Чхве у-щик, Пак Сон-ун, Пак Хі-сун, Лі До-ген

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress