Ще недавно Джейк був морським піхотинцем і виконував найскладніші і небезпечні завдання в різних куточках світу. Він має неймовірні навички рукопашного бою, відмінно стріляє і здатний перехитрити будь-якого ворога. Але постійні ризики, жорстокість і смерть близьких друзів вже встигли порядком набриднути йому. Він, намагаючись забути про всі пережиті страхіття, а заодно бажаючи спокутувати свою провину за всі вбивства, повертається до цивільного життя і стає водієм швидкої допомоги.

Тепер у Джейка з’являється можливість не шкодити, а допомагати людям, які цього дійсно потребують. Герой відмінно справляється зі своєю роботою, хоча йому і не завжди всіх вдається рятувати. Джейк і його напарниця і уявити собі не могли, чим скінчиться для них черговий, здавалося б, банальний виклик. Вони приїжджають на підземну парковку, де знаходять важко пораненого хлопця. Головна проблема полягає в тому, що їхній пацієнт за кілька годин до цього вбив лідера банди байкерів, і вони, озброєні до зубів, полюють на нього, бажаючи помститися. Джейк, його напарниця і підстрелений пацієнт виявляються оточені на підземній парковці, а викликати на допомогу вони не можуть, так як їх телефони не ловлять сигнал.

Героєві належить згадати бойове минуле, застосувати свої навички і знову почати вбивати, адже тільки захищаючись можна вибратися з цієї кривавої колотнечі. Фільм Морпіх 5: Поле битви (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Нанн
В ролях: Тейлор Ротунда, Сенді Робсон, Бред Келлі, Джо Хенниг, Анна Ван Хуфта, Трініті Фату, Хіт Міллер, Нейтан Мітчелл, Майк Мізанін, Маріз Уеллі Майк Мізанін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress