загрузка...


Пішов на спокій ветеран після порятунку своїх родичів планує відпустку, але все змінює зустріч зі своїм товаришем по службі, став фермером в прикордонному містечку. Він стверджує, що кілька дівчат загадково зникли і є підозри, що їх викрали торговці людьми. Вірним друзям залишається для початку навідатися до місцевого гангстерові, з якого міцними кулаками і відточеними ударами вибити імена основних постачальників білих рабинь для закордонного ринку. Серед злочинців виділяється серйозний мафіозі з загоном особистих охоронців, яких морським піхотинцям належить ліквідувати.

Коли в заручниках у лиходія виявляється дочка близької подруги фермера, стає очевидним, що мафіозі підписав не тільки собі. але і всьому бізнесу смертний вирок. Тепер бійців ніщо не зупинить на шляху до правди. Дівчина викрадена бандою міжнародних злочинців. Групу яку очолює Медді Хейс.

Джейк Картер і Люк Траппер, раніше були колегами на флоті, вирішили об’єднати свої сили і врятувати її. Чи вдасться їм звільнити дівчину від лап злочинців? Фільм Морський Піхотинець 6: Близький Бій (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Нанн
Актори: Майк Мізанін, Шон Майклз, Ребекка Куїнн, Луїза Коноллі-Бернхем, Теренс Мейнард, Тім Вудворд, Мартін Форд, Анна Деметрій, Майкл Хіггс, Деніел Адегбойега

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress