Фільм Моя Дорога (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Одного разу Шакіл зв’язався з поганою компанією, яка затягла його в злочинний світ. Головний герой переступив межу з законом і почав вести жахливий спосіб життя. Шакіл все це робив, щоб його сім’я стала жити краще. Але одного разу, через кілька років головний герой для себе зрозумів, що це життя його гнітить і абсолютно не приносить ніякого щастя. Шакіл чітко для себе вирішив, що хоче кардинально змінити своє існування і діяльність. Він іде з злочинного світу, розповідаючи про все жахливому своєму молодшому братові.

Шакіл робив хороші успіхи в своїй діяльності, але з часом він зрозумів, що це життя не для нього. Ось тільки головний герой став помічати, що його молодший брат бажає такого ж майбутнього, як і у нього. Шакіл намагався відрадити і переконати брата, щоб він ні в якому разі не вибирав таку доріжку в своєму житті. Однак герой не став слухати досвідченого брата, і зв’язався з бандитами. Незабаром трапляється справжнє горе, брата Шакіла вбивають.

Після цієї події Шакіл кидає всі свої справи і знову повертається в злочинний світ, з метою помститися за смерть свого брата. Головний герой хоче знайти лиходія, чиїми руками було абсолютно це вбивство. Чи вийде помститися у героя? Фільм Моя Дорога (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Насиф Алі
В ролях: Камерон Каан, Ділан Даффус, Санджай Шарма, Рей Сінклер, Д-р Зевс, скорчером, Роуч. Килла, Річчі Гварначчо, Уїнстон Шоуа, Том Заняття


загрузка...