загрузка...


Рік і Евелін знамениті археологи які не можуть і дня прожити без пригод. Ця парочка розумна, енергійна, жадає слави нових відкриттів, і розкриття таємниць старовини. В ході свого чергового пригоди під час чергових розкопок стародавніх єгипетських поховань, в одній з гробниць вони знаходять похоронний скриня. В середині дивної знахідки немає похоронних кісток або праху померлого лише стародавній наручний браслет. Після вдалих розкопок сім’я повертається в Лондон, прихопивши з собою для детального вивчення знайдений артефакт. У Лондоні їх восьмирічний син захоплений красою браслета в таємниці від батьків забирає його собі.

Але хлопчик не знає що браслет зберігає в собі велику силу, він раніше належав останньому «Царя Скорпіонів», який загинув у стародавню битві разом з усім своїм військом відчайдушно борючись з безсмертної армією єгипетського фараона. Після себе гинучи він залишив браслет в якому уклав силу всього свого війська. У надії дістати браслет фараон Імхотеп відроджує свою кохану яка викрадає хлопчика. І тепер повинна доставити його своєму господареві в його похоронний вівтар. Фільм Мумія 2: Мумія повертається 2001 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дізнавшись про те, що трапилося Рік разом з Евелін, а також її дивакуватим братом Джонатоном і ще парою давніх друзів відправляються через пів світу навздогін. Вони йдуть по слідам залишеним юним хлопчаком, для того щоб знову змагатиметься зі своїм заклятим ворогом в нерівному бою.

Режисер: Стівен Соммерс
В ролях: Брендан Фрейзер, Рейчел Вайс, Джон Ханна, Патрісія Веласкес, Арнольд Вослу, Одед Фер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress