Фільм На межі (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Нік раніше обіймав посаду поліцейського, але тепер отримав тюремний термін 25 років. На його шляху відбувається чимало неприємностей, в тому числі і смерть батька. При проведенні похоронної процесії злочинець тікає. Подальший поворот подій ніхто не може чекати. Відставний співробітник знімає і оплачує номер в одному з готелів Нью-Йорка. Він має досить популярну вивіску — «Рузвельт». Апартаменти розташовані досить високо, на 21 поверсі. Цей з вигляду непоказний постоялець з’їдає страви, запропоновані на сніданок, і віддає чайові в розмірі 100 доларів.

Потім приступає до професійного знищення своїх відбитків. Головний герой вибирається через вікно і потрапляє прямо на карниз, де він повинен втілити своє бажання, тобто звести рахунки з життям. Все це відбувається дуже демонстративно. На допомогу самогубці приходять співробітники спецслужб, але переговори починає вести Мерсер. Ця жінка працює детективом і має великий досвід в операціях з порятунку людей. Вона починає вмовляти Ніка відмовитися від затії і повернутися в номер.

Ніхто і не думає, що вистава організований для прикриття пограбування ювелірної крамниці. Щоправда, на цьому сюрпризи не закінчуються. Фільм На межі (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Асгер Років
В ролях: Сем Уортінгтон, Елізабет Бенкс, Джеймі Белл, Дженезіс Родрігез, Ед Харріс, Ентоні Макі, Тітус Уэлливер, Едвард Бернс, Вільям Седлер, Кіра Седжвік


загрузка...