Фільм На вістрі ножа (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Американський кримінальний трилер-бойовик (The Pinch) знайомить глядачів з гангстером середньої ланки по імені Кейн. Чоловік свою діяльність прикриває невеликим будівельним бізнесом. І ось одного разу настають часи, коли настає різка необхідність в тому, щоб прибрати з своєї дороги свого дитячого товариша і разом з тим підлеглого Роба. Все через те, що приятель збирається здати його владі. Ніхто не міг і уявити, що найпростіший працівник здається набагато розумнішим за свого начальника.

Незабаром Кейн виявляється справжнім бранцем Роба. Тепер за нього встановлений викуп… чи зуміє Старий друг отримати вигоду від свого друга-боса? Кейн є гангстером середнього штибу, який свої кримінальні справи прикриває успішним бізнесом. За сюжетом «На вістрі ножа» одного разу Кейн вирішив прибрати свого підлеглого, який до того ж є його іншому дитинства. Цю людину звуть Роб. А прибрати його хоче Кейн тільки через те, що побоюється, що він може видати його поліції.

Однак, Роб виявився не з боязкого десятка. Він не захотів грати за правилами свого боса і взяв його в заручники. Тепер гангстер, який був упевнений в успіху операції, опинився в ув’язненні і за нього вимагають викуп. Фільм На вістрі ножа 2018 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Ешлі Скотт Мейерс
Актори: Ганнер Райт, Джеймс Естон Лейк, Кендіс Болек, Террелл Діксон, Філліп Мусумечі


загрузка...