Фільм На знос (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Тоні завжди спокійний і впевнений у перемозі, адже відчуває кожну деталь мотоцикла, немов продовження власного організму. Молодий чоловік працює на автонавантажувачі величезного складу і не може дозволити собі дорогий гоночний апарат, тому змушений спостерігати за тим, як на п’єдестал сходять інші. Герой трилера «На знос» постійно бере участь у перегонах, але не здатний отримати першість. Його повадки природженого лідера залучають представників престижного концерну «Дукаті», які пропонують виступити за команду.

Хлопець починає посилено тренуватися і налаштований на перемогу, але змушений рятувати з палітурки колишню подругу Лейлу. Для цього він погоджується працювати на представників мафіозних кіл, які займаються перевезенням наркотичних засобів. Згідно з усним договором він повинен виконувати свої обов’язки рівно два місяці і завжди бути на зв’язку. Новий начальник не в захваті від того, що Тоні вічно кудись зникає. Він готовий надати новий мотоцикл.

Що вибере хлопець — гарантовану перемогу і популярність або життя близької людини? Він приймає виважене рішення, дуже ризиковане і складне, яке принесе довгоочікувану свободу. Фільм На знос (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ян Гозлан
В ролях: Менон Азем, Франсуа Сивиль, Самуель Жуі, Олів’є Рабурден, Нарцис Мамэ, Наэль Рабія


загрузка...