загрузка...


Зараз людство живе в епоху цифрових технологій: інтернет і соцмережі стають невід’ємною частиною життя. Всі незвичайні події негайно знімаються на мобільні телефони, що породжує справжній цинізм: наприклад, коли людину б’є натовп, навколишні просто записують те, що відбувається на камеру заради схвалення і лайків у всесвітній мережі, але навіть не подумають допомогти жертві. З подібною ситуацією зіткнулися головні героїні фільму «Нація убивць», який можна дивитися в хорошій якості – молоді дівчини Лілі, Бекс, Сара і Ем, учні в старшій школі та проживають в маленькому містечку Салем, штат Массачусетс.

Невідомий хакер зламав їх акаунти, оприлюднивши в ЗМІ приватні листування, в яких була особиста і кілька аморальна інформація. Але після цього місцеві жителі стали ставитися до них інакше, почавши обговорювати, знущатися, сміятися в спину, перетворивши їх на ізгоїв. Доведені до відчаю масової цькуванням, подруги гостро відчували свою вразливість і подумували виїхати з рідних місць, але в підсумку вирішили просто взяти в руки зброю і сміливо дати відсіч кривдникам.

Це стало початком справжнього хаосу в їх невеликому місті, де раніше не траплялося нічого подібного. Фільм Нація убивць (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сем Левінсон
В ролях: Сьюкі Уотерхаус, Аніка Ноні Роуз, Одеса Янг, Білл Скарсгард, Джоел Макхейл, Харі Неф, Абра, Колман Домінго

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress