Фантастичний бойовик оповідає про те, як під удар множинних військових потрапляє звичайний хлопчик, який страждає через нез’ясовані спогадів. Щоб дістатися до хлопця, група озброєних солдатів вирішила не зволікати і тому увірвався прямо в школу. Пошуки Девіда не відразу увінчались успіхом, адже шукати однієї дитини в сотнях точно таких же куди складніше, ніж може здатися на перший погляд. Виявляється, дитина, за яким полює ціла група спеціально підготовлених хлопців, далеко не звичайний.

Він єдиний володіє дивовижною силою, яку можна використовувати як на благо, так і підкорюючись силам зла. Бачачи, скільки людей на нього полює, наляканий Девід пускається у втечу, тим самим намагаючись врятувати своє власне життя. Сумний той факт, що поруч немає ні єдиної душі, хто зміг би пояснити, що саме відбувається навколо. Фільм Наказ Убити (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тепер же, що назавжди покінчити з усім цим божевіллям, герою доведеться в повній мірі оволодіти своїм дивовижними здібностями і застосувати їх на захист самого себе. Як будуть розвиватися події фільму? Чи зуміє настільки юне створення протистояти цілій армії?

Режисер: Джеймс Марк
В ролях: Денніс Акаяма, Джонні Кейнс, Скотт До вольєра, Джессіка Клемент, Амос Кроулі, Ерік Деніел, Трой Фельдман, Джейсон Госби, Милі Хаттон, Рубен Ленгдон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress