Фільм Назад у майбутнє. Частина друга (1989) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Марті Міакфлай унікальний підліток з 80х років. Тільки йому і його другу професору Еммету Брауну вдалося побувати в минулому. Брауна Марті кличе Доком. Це дивний і дуже цілеспрямований вчений, який зміг створити таку машину, про яку люди тільки мріють. Не дивно, що такий винахід може коштувати величезних грошей, але фінансова частина питання ніколи не цікавила Дока. Марті після того, як побував в 50х роках, вирішив що він живе в самому спокійному для себе часу і насолоджується цим. Він зустрів дівчину Дженніфер, з якою дуже щасливий. Док ж не втомлюється пізнавати нові можливості машини-часу, він вже побував в різних епохах. Одного разу доля занесла його в недалеке майбутнє.

У 2015 році він зустрічає Марті і Дженніфер, вони одружені, все у них в сім’ї добре, але ось діти потрапили в нехорошу історію. Старший син Марті затриманий поліцією, йому загрожує реальний і великий термін. Брат дуже за нього переживає і потрапляє в таку ж халепу. Батьки не можуть їм допомогти. Професор повідомляє Марті з 80х про те, що трапилася в майбутньому біді. Він бере з собою друга, і з ним пов’язується і Дженніфер. Вони відправляються на допомогу самі собі. Парочка не підозрює наскільки вони будуть близькі. Після того, як Марті допоможе своїм дітям, він повертається додому. Фільм Назад у майбутнє. Частина друга (1989) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тут починається ще одна пригода. Друг батька, який в юності був закоханий в його дружину, завжди виношував план помсти. Сподівався на те, що коли-небудь ця жінка буде обов’язково з ним.

Режисер: Роберт Земекіс
Актори: Майкл Дж. Фокс, Крістофер Ллойд, Ліа Томпсон, Томас Ф. Вілсон, Елізабет Шу, Джеймс Толкан, Джеффрі Вайсман, Кейсі Семашко, Біллі Зейн, Дж.Дж. Коен


загрузка...