Фільм Не постаріє (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Маленьке містечко, яке населяли глибоко віруючі люди, жило мирним, спокійним життям. Конгрегацією у ньому було заборонено вживати алкоголь, грати в азартні ігри, займатися проституцією, навіть на шкоду бізнесу. Відсутність бідності і багатства, робило жителів рівними в правах і можливостях. По неділях народ цілими сім’ями збирався в церкві, де проходила служба. Священнослужитель говорив про минуле існування пастви у гріху, про перших поселенців, які забувають про Господа. Але завдяки американській кавалерії його зробили справжнім християнським містом, смиренним і богобоязливим.

Після служби Жіноча ліга утримання, яку очолювала дружина священика, роздавала всім присутнім на проповіді гарячий суп. Натхненні люди розходилися по домівках, відвідували лавки. Одного разу на вулицях з’явилися незнайомці, дивні і нахабні, добре озброєні, відчувають свою перевагу.

Їх мета відвідування не була миролюбною. Бандити збиралися сіяти страх і смерть, залякуючи і вбиваючи населення. Фільм Не постаріє (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Іван Кевена
В ролях: Джон Кьюсак, Еміль Хірш, Антонія Кемпбелл-Хьюз, Деніел Уебб, Дебора Франсуа, Пол Рейд, Анн Косенс, Блейк Берріс, Пол Ронан, тім Ахерн


загрузка...