Фільм «Не вмирай поодинці» це повчальна історія про життя людини, який пройшов непросту школу виживання за свої роки. Головний герой це наркобарон, якого звуть Царем, одного разу повертається в своє рідне місто, щоб закрити старі борги. Волею випадку він зустрічає молодого репортера-початківця Підлоги. Останні дні життя Царя проходять з цим хлопцем. Підлогу веде аудіощоденник з життя Царя, і приголомшений, всіма фактами почутого. Для молодого репортера цей чоловік став напів-богом, наполовину дияволом.

І в той же час Пол усвідомив, що насильство не повинне керувати людиною незважаючи на всі поточні обставини в житті. Наркокороль вулиць Лос-Анджелеса Правитель повернувся в Нью-Йорк, щоб розрахуватися по старим боргам, однак став жертвою нещадної помсти. Очевидець вбивства Короля, молодий репортер Настил «позичає» його «кадилак», в якому знаходить кошти і щоденник з неоціненною інформацією про життя Короля.

Ось лише дане джерело неповторного який був використаний для майбутньої книжки Підлоги — критична небезпека для нього самого. Фільм Не вмирай поодинці (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ернест Р. Дікерсон
В ролях: DMX, Майкл Або, Дрю Сидора, Энтвон Теннер, Роббі Робінсона, Луэнелль, Девід Аркетт, Кліфтон Пауелл, Уэрти Лінн Генер, Джефф Сандерс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress