У 2014 році на екрани вийшов довгоочікуваний фільм з серії «Need for speed», створений за мотивами популярної відеоігри. Це непроста історія про автомеханіка Тобі Маршалле, захопленнями якого є підпільні гонки, швидкість та драйв. В своїй справі він один з кращих, як ніхто знається і відчуває свою машину. Настає день, коли грошове становище Тобі різко погіршується і для того, щоб врятувати свою майстерню, йому доводиться брати участь у небезпечних заїздах. Крім цього, до автомеханіку приєднується нав’язливий Дін Брюстер — колишній професійний гонщик, чиє самолюбство і зарозумілість явно перевищують його вміння на гоночній трасі.

Великі гроші Брюстера зіграли на руку для Тобі, допомагаючи їй зберегти свою сімейну автомайстерню. Незабаром справи Тобі Маршалла поліпшуються, а також зростає заробіток на підпільних перегонах. Але виникає інша, більш важлива проблема, де один Доні вирішує зрадити товариша і підставляє його під виглядом злочинця. Не довівши свою невинність, Маршалл відсиджується у в’язниці близько двох років.

Після виходу на волю, його головним завданням є відновлення справедливості, і він усіма способами намагається домогтися своїх цілей. Фільм Need for Speed: Спрага швидкості (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Скотт Під
В ролях: Аарон Пол, Домінік Купер, Імоджен Путс, Дакота Джонсон, Майкл Кітон, Рамон Родрігес, Нік Чинланд, Скотт Мескаді, Рамі Мальок, Харрісон Гілбертсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress