Фільм Неймовірні пригоди ДжоДжо (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дзесукэ Хигасиката бастард. Молода людина відрізняється від своїх братів тільки одним, він володіє унікальними здібностями, він може заглядати в майбутнє. Родичі нещадно знущаються над хлопцем, штовхають його на різного роду складності, і проблеми, змушують схилятися перед їх авторитетом і величчю. Довгі роки герой фільму «Неймовірні пригоди ДжоДжо» терпів до себе поблажливе ставлення, але тепер він подорослішав, і цілком може дати відсіч. Марно була запущена ця низка складностей, марно Дзесукэ вирішив повстати, адже своєю поведінкою він змусив всіх, включаючи навіть рабів, відвернутися від нього.

Нарівні з цим, кожного з близьких людей стали дошкуляти дивні ведення, вони ставали неймовірно сильними і могутніми. І все б нічого, та велике сімейство зуміло б багато чого досягти, але в справу вступає доля, і темна сторона бере гору над колишніми началами. На світ виходять маніяків і вбивць, психопати і беззаконня, зупинити їх цілком можливо, але для цього доведеться повірити у свою унікальність.

Хигасиката ти повинен повірити в себе, ти повинен визнати свою натуру, інакше, світ опиниться в небезпеці, і багато помруть в боротьбі за свої початки. Фільм Неймовірні пригоди ДжоДжо (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Такасі Мііке
В ролях: Кэнто Ямадзакі, Рюносукэ Камікі, Нана Комацу, Кендзі Мидзухаси, Масакі Окада, Макэню Арата


загрузка...