В ході секретних військових випробувань Брюс Беннер стає некерованим монстром. Мутації мають властивість повертати людини у нормальний стан. Але тепер чоловік повинен ховатися від армії, так як являє собою нову розробку зброї і є власністю держави. Сто п’ятдесят вісім днів хлопець бореться з проявами побічного ефекту, пригнічуючи зачатки негативних почуттів, які приводять його до перевтілення. Він вчиться духовним практикам, які допомагають контролювати емоції. Кращий спосіб стримати гнів — це стати господарем свого тіла. Брюс постійно перебуває серед людей, працює на заводі з виробництва лимонаду в Португалії.

Випадково він ранить палець і крапля зараженої крові потрапляє в одну з пляшок. Вантаж призначений для транспортування у США. Вчений винахідник працює над пошуком протиотрути, але його переслідують невдачі. Він спілкується з таємничим доктором по Інтернету, який пропонує допомогу в позбавленні від гамма-компонентів у крові. По пляшці соку на його слід виходить колишній соратник генерал Росс, направляючи кращу команду бійців. Але не розкриває особливості Беннера. Фільм Неймовірний Халк (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Завдання — приспати об’єкт. Майор Блонські, побачивши можливості непереможного зеленого солдата, загоряється стати таким же. У світі з’являється непереможне зло, з яким впорається тільки неймовірний Халк.

Режисер: Луї Летер’є
В ролях: Едвард Нортон, Лів Тайлер, Тім Рот, Вільям Херт, Тім Блейк Нельсон, Тай Бурелл, Христина Кебот, Пітер Менса, Лу Ферріньо, Пол Душ

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress