Фільм Необстріляні (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Коли міжнародним силам вдалося вибити з Корейського півострова японських окупантів, територію розсудливо поділили по тридцять восьмої паралелі. Теоретично передбачалося об’єднання двох антагоністичних утворень в єдину державу після відходу інтервентів. Комуністичний Північ не бажав поступатися пальмою першості південцям. Обидва відростка раніше єдиної держави мріяли про панування. Затвердити монополію військовим шляхом спробував вождь з Норду. Численна армія віроломно перейшла Рубікон, помилково вплутавшись в конфлікт. Бліцкригу завадила самовідданість ополчення.

Разом з регулярними військами на захист спільного дому виступили звичайні жителі. Громадянське ополчення складалося з інтелігенції, шахтарів, клерків і студентства. Саме молодь склала кістяк імпровізованих сил коаліції. Незважаючи на наказ до відступу, студенти не залишили позицій. Бойовики замість втечі з передової, воліли померти в бою. Потуги величезної блискуче оснащеної армії комуністів успіхом не увінчалися.

Стійкі новобранці не покидали позицій. Зав’язавшийся в міській межі бій забрав життя тисяч бійців, але дух свободи зламати не вдалося. Фільм Необстріляні (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Х. Чи
В ролях: Чха Син вон, Квон Сан-у, Чхве Син-хен, Кім Син-у, Кім Хе-сон, Ку Сон-хван, Hyun-tak Shin, Джэ-он Мун, Кім Дон-бом, Yoon-Kim sung


загрузка...