загрузка...


Банда небезпечних злочинців оголошується в місті. Вони виявляються настільки сильні, що поліцейські здаються перед ними звичайними простачками. Злодіям вдалося здійснити кілька жахливих актів насильства і з легкістю піти від покарання. Правоохоронці намагаються ретельно продумувати всі деталі спецоперацій, але марно. Безліч невдач і власне безсилля вони намагаються приховати від журналістів, щоб уникнути паніки серед населення. Ось тільки чутки поширюються з неймовірною швидкістю, викликаючи хвилювання. Влада вимагає терміново розібратися в ситуації і повернути на вулиці світ, інакше підуть серйозні кадрові перестановки.

Поміркувавши, керівництво поліції приймає рішення викликати колишнього співробітника, який в минулому виконав безліч складних завдань і добре показав себе. Він володіє чудовим розумом і чудово б’ється, а таке поєднання зустрічається досить рідко. Несподіваний заклик на захист міста ставить чоловіка зненацька. Йому тільки недавно вдалося повністю забути жахи своєї роботи. Колишній поліцейський навіть встиг познайомитися з красивою дівчиною, і у них намічалася весілля.

Але високе почуття відповідальності не дозволяє йому відмовитися. Тепер його чекає небезпечна сутичка з бандитами, і зовсім неясно, хто переможе. Фільм Непереможний дракон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Фрут Чан
В ролях: Макс Чжан, Жужу Чан, Андерсон Сілва, Кевін Чен, Стефа Тан, Енні Лю, Маршу Юань

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress