Основний персонаж «Неприємності Тефа», молодий, самовпевнений пакистанець, з дивовижною легкістю примудряється знайти великі пригоди на своєму шляху. Його бажанням, завжди було швидкий, бажано не трудомісткий спосіб миттєвого збагачення, однак, йому була противна навіть думка про чесну можливості працювати на чужого дядька. Підсумком такого ставлення, проявилося, часто ризикована участь в численних аферах, часом закінчуються абсолютно непередбаченим чином. Єдине, що рятує хлопця, дійсно непересічні, розумові здібності, неймовірна удача, завидна спритність і головне, вміння швидко та оперативно обирати відповідний вихід їх досить непрезентабельний ситуації, що неодноразово виручала щасливчика.

Йому, щасливим чином вдається уникати неприємних зустрічей з поліцією, йти від праведного гніву обдурених жертв, не потрапивши в руки правосуддя. Однак незабаром чудове везіння закінчилося, коли його пригодами завзято зацікавилися представники серйозного, кримінального угруповання, особливо їх основний Бос. Лідер бандитів, нав’язав Тефу специфічне завдання. Юнак прекрасно усвідомлював, які неприємності послідують незабаром, але не наважився відмовитися від співпраці.

Йому запропоновано відправитися до Варшави, де проживає, зі своєю красунею дочкою, місцевий мафіозі. Наймач, бажає звести свого розпещеного синочка з дівчиною, минаючи її батька. Фільм Неприємності Тефа (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ахсан Рахім
Актори: Алі Зафар, Майя Алі, Файзал Куреші, Джавед Шейх Махмуд Аслам

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress