Ця хвороба зустрічається вкрай рідко, і проявляється знебарвлення шкіри, аж до прозорості. Людині з кожним днем важче переносити вплив сонячних променів, що викликають печіння і дискомфорт. Та й зовнішній вигляд викликає вкрай образливий інтерес у оточуючих. Коли у героя фільму починаються перераховані вище проблеми, він приймає вольове рішення про відмову від звичного життя. Майбутній відлюдник залишає сім’ю, щоб шукати усамітнення в північному штаті. В одному такому крихітному замерзлому містечку проводить чоловік 8 довгих років.

Жителі Північного глушини змушені з волі природи носити величезну кількість одягу, майже повністю приховує тіло. Та й ультрафіолет не балує сіверян своїм постійним впливом. І все б нічого, та Боб дізнається про викрадення своєї дочки. Фільм Невидимий (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Більш того, з’ясовується, що малятко успадкувала від батька його згубне захворювання. Люблячий тато просто не може більше ховатися, адже на кону стоїть життя його дитини. Зневірений чоловік відправляється по сліду викрадача.

Режисер: Джофф Реднап
В ролях: Аден Янг, Камілль Салліван, Джулія Сара Стоун, Бен Коттон, Max Chadburn, Елісон Арая, Максвелл Хэйнс, Курт Остланд, Юджин Ліпінскі, Ніколас Панич

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress