Фільм Невидимий хлопчик: Друге покоління (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мікеле Силенци – унікальний підліток. У хлопчини є незрозумілий дар, за допомогою якого він здатний пересувати предмети силою думки. До того ж герой здатний в будь-який момент стати невидимим для оточуючих. Цих здібностей вистачає для того, щоб життя молодої людини була наповнена безліччю неприємностей, небезпек і пригод. У більшості випадків головному герою доводиться приховувати свою сутність, так як персоною такого дивного хлопця можуть зацікавитися дуже серйозні і нешкідливі люди. У новій серії головному персонажу належить відвідати Росію.

Помирає його прийомна мати і хлопчисько вирішує знайти своїх справжніх родичів. Абсолютно несподівано Мікеле дізнається, що його коріння йдуть в далеку країну. Він негайно відправляється в Росію, з метою розібратися у всіх деталях своєї біографії. Там він виходить на Олену, яка, по факту, є біологічною матір’ю обдарованого підлітка. Подив Силенци не буде кінця, коли він дізнається про існування рідної сестри. Наташа також володіє надприродними можливостями.

Герої картини разом повинні дізнатися, яким чином вони стали надзвичайними дітьми. Чи вдасться братові і сестрі подолати всі труднощі, що виникають на їх шляху? Фільм Невидимий хлопчик: Друге покоління (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Габріеле Сальваторес
Актори: Ludovico Girardello, Ксенія Раппопорт, Галатеа Беллуджі, Іван Франек, Даріо Кантареллі


загрузка...