Фільм Невинищений шпигун (1996) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Невинищений шпигун» — класична пародійна комедія з Леслі Нільсеном у головній ролі. У фільмі висміюються всі класичні шпигунські бойовики тих років. Так що глядачів чекає не тільки іскрометний гумор, але і численні відсилання до класики масової культури. У центрі сюжету секретний агент, який неодноразово ризикував своїм життям заради виконання небезпечних завдань. Він є великим майстром своєї справи і в будь-який момент готовий кинутися в бій. З недавніх пір йому доручено завдання по усуненню небезпечного генерала, який втратив руки, але все одно представляє загрозу для всього людства.

І лише агенту під силу врятувати світ від глобальної катастрофи. Для виконання такого важливого завдання, він буде змушений заручитися підтримкою з боку звабливої красуні, а також подорожувати по різних містах світу. Паралельно він дізнається про викрадення рідної дочки від першої коханої. Так що тепер завдання стає для шпигуна особистим. Фільм Невинищений шпигун (1996) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ось тільки на шляху до виконання поставленої мети він то і справа буде потрапляти в різні комічні ситуації. З кожною хвилиною відбувається все більше скидається не на рятувальну операцію, а на справжній фарс.

Режисер: Рік Фрідберг
В ролях: Леслі Нільсен, Ніколетт Шерідан, Чарльз Дернінг, Джон Алес, Маршу Гей Харден, Беррі Боствик


загрузка...