Фільм Невловимі (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Створено неймовірно потужна зброя, яка ставить під загрозу все людство. Тепер намічається третина світова війна, яка закінчиться плачевно для багатьох. Ця зброя настільки потужна, що змусить тремтіти навіть таку сильну державу, як США. Безліч країн просто чекають тихенько своєї загибелі, день у день проживають свої життя. Але в кожній родині, як то кажуть… в одному з провінційних містечок Сполучених Штатів дуже настирлива і мужня молодь. Саме тут молоді хлопці не мають наміру так легко здатися і опустити руки. Вісім підлітків здійснюють організацію повстання.

Свій опір вони називають «Росомаха». Хлопці твердо знають, чого хочуть, вони до кінця намір воювати за свій народ, за своїх близьких і за свої життя. Плани в їх організації «Росомаха» вельми грандіозні і вселяють довіру. Але щоб все пішло так, як плануються хлопцями, належить багато чому навчитися. Тут важлива не тільки жага помсти і битви. Фільм Невловимі (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Кмітливість, продуманість їх кожного кроку і кроку противника, їх командна злагодженість, взаємовиручка, а також раптовість. Ось саме ті фактори, які відіграють велику роль в тому, наскільки вдало складуться їх вчинення. І тільки це зможе домогтися того, чого вони так бажають – перемоги.

Режисер: Ден Бредлі
В ролях: Кріс Хемсворт, Джош Пек, Джош Хатчерсон, Адрієн Паліки, Ізабель Лукас, Коннор Круз, Едвін Ходж, Бретт Каллен, Алісса Діаз, Джуліан Алькараз


загрузка...