Фільм Невловимий Прем (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Прийдешнє повноліття дозволяє спадкоємця королівства Притемпура з помпою вступити на посаду правителя. Віджай Сінгх запрошує у палац розпорядників та менеджерів, щоб гідно організувати одіозне захід. Гостями короля стануть усі піддані. Наречена владики родючих земель також прибуде на світський захід разом з численною свитою. Принцесу з етикету зобов’язані зустріти сестри Його величності. Затяжна сварка з кузинами змушує гордого монарха на кареті прибути до родичів, щоб просити милостині. Уразлива рідня спілкується з титулованою особливої тільки за допомогою адвоката.

Дивна особливість господарів негостинних апартаментів змушує Сінгха мчати геть від замку недружніх сестер. Підкуплений кучер везе свого господаря через високий перевал до загибелі. На гірському серпантині придворний візник кидає вершника напризволяще. У бінокль досвідчений змовник спостерігає падіння Віджая у прірву. Глибоке озеро, куди з обриву впав король, рятує заможного вельможу. Для бродячого комедіанта доля приготувала важливе випробування владою і славою.

Прему, схожому на королівського дофіна, уготована знатна доля двійника. Талановитий актор з радістю замінює Його величність на троні з-за принцеси. Фільм Невловимий Прем (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сурадж Р. Барджатья
В ролях: Салман Кхан, Сонам Капур, Анупам Кхер, Ніл Нітін Мукеш, Samaira Rao, Діпак Добриял, Свара Бхаскар, Сушита Ханна, Арман Кохли, Самір Дхармадхикари


загрузка...