Юрій Бойка — російський відомий боксер, який бере участь у тюремних поєдинках. Головний герой завжди здобуває перемогу, багато боксери просто боялися опинитися на одному рингу з хлопцем, а деякі мріяли про такий шанс. Юрій досяг неймовірних титулів, у нього багато звань та кубків, але одного разу на серйозному матчі він отримав глибоку травму. Молодий чоловік змушений тимчасово призупинити свою діяльність, але кожен раз він мріяв повернутися до тюремних боїв.

В один прекрасний день Юрій вирішить, що вже час повертатися до боїв, оскільки його чекав найсильніший суперник. Начальник Юрія вирішив вивести головного героя на новий міжнародний рівень, що принесло б їм не тільки славу, повагу, але і великі гроші. Фільм Незаперечний 3 (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Юрій Бойко погодився на новий рівень свого життя, але на черговому бою він відчув нездужання, минула травма дала про себе знати. Головному герою належить пройти через безліч проблем, що б повернутися до своєї бойової готовності.

Режисер: Айзек Флорентайн
В ролях: Скотт Едкінс, Майкл Шеннон Дженкінс, Марк Іванір, Христо Шопов, Марко Сарор, Міхаель Бараль, Илрам Чої, Роберт Костанцо, Латіф Кроудер, Естебан Куето

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress