Головний герой цього фільму дуже талановитий спортсмен, який досить серйозно захоплюється боксів, так як цей вид спорту, став для нього сенсом усього його життя. Він дуже багато часу приділяє своїм тренувань, і дуже скоро він досягає неймовірних успіхів: стає чемпіоном з світовим ім’ям. Всі його суперники дуже сильно його бояться, так як на рингу йому немає рівних. Однак, дуже скоро відбудуться зміни, які повністю змінять його життя, але він поки що про це не підозрює. Все відбувається тоді, коли йому роблять дуже принадну пропозицію: взяти участь в боях на гроші.

Герой дуже довго думає, і приймає рішення: він буде брати участь у цих змаганнях. Але, відбувається трагедія: він абсолютно випадково вбиває свого суперника, і тепер йому загрожує тюремний термін, а це не дуже добре, так як його спортивна кар’єра йде на спад. У в’язниці, йому доведеться пройти дуже складний шлях, так як кримінальні авторитети починають відноситься до нього дуже упереджено. Йому знову надходить пропозиція: брати участь у боях, які влаштовує керівництво в’язниці. Як складеться доля нашого героя? Що його чекає в цій непростій боротьбі за життя? Фільм знятий в жанрі бойовика, а це безсумнівно принесе масу задоволення всім глядачам, які воліють даний вид кіно.

Фільм про людину та її можливості, які допоможуть йому просто жити, а це те, що йому потрібно в цей важкий момент, але він обов’язково впорається з цими проблемами. Фільм Незаперечний 4 (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Айзек Флорентайн
В ролях: Скотт Едкінс, Валентин Ганєв, Теодора Духовникова, Юліан Вергов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress