Фільм «Незламний дух» розповідає про кровопролитну війну між Японією і Китаєм. Держави прирекли на смерть тисячі людей, горе прийшло в кожну сім’ю, діти залишалися сиротами. Китайська влада змушена перенести столицю в Чунцин. Японські командири, не стримуючи агресію, вирішують знищити ворога. Починають скидати снаряди на мирне населення. В зруйноване місто прилітає волонтер з Америки, навчити китайських льотчиків майстерності пілотування. Чоловік професійний авіаконструктор і знає, як досягти успіху за короткий час. Навчаючись, він створював нові літальні моделі, чим приводив в подив противника.

Після п’яти років, польоти дали результат. За довгі роки чоловік багато переосмислив у своєму житті. Події даної картини розгортаються за часів Другої японо-китайської війни, в лютому 1938 року. За сюжетом, китайці були змушені перенести свою столицю в Чунцин. Коли про це провідало японське командування, то було дано наказ усім фронтам негайно знести місто з лиця землі. Японці готувалися до війни на просторах Тихого океану і намагалися змусити уряд Чан Кайши, якомога швидше вийти з війни.

У підсумку на Чунцин було обрушилися тисячі тонн снарядів, які потрапили на мирні райони, яким до військових дій не було ніякого діла. Фільм Незламний дух (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сяо Фен
В ролях: Лю Е, Брюс Вілліс, Сон Син-хон, Єва Хуан, Едріан Броуді, Вільям Чан, Ніколас Тсе, Фань Бінбін

загрузка...